Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Czy znacie tę wolontariuszkę?

Data dodania: 2018-12-06 12:24:00

Czy znacie tę wolontariuszkę?

 

„…Zawsze służy pomocą, uśmiechem i dobrym sercem….”„Sama dawno temu chodziłam do szkoły a później jako rodzic trójki dzieci też miałam styczność z wieloma nauczycielami ale takiego nauczyciela jak Pani Wiola – wrażliwego, ciepłego i oddającego się całym sercem działaniom, które wykonuje jeszcze nie spotkałam…”  mówi Pani Małgosia – wolontariuszka Koła.

 

          Już wiecie o kim mowa?, TAK!, „w cywilu” to po prostu nasza Pani Wioletta Krzysztyniak- Janusz, nauczycielka zawodu naszego Centrum, a od dzisiaj także… „Wolontariusz Roku”!

          Przypominamy, że Pani Wioletta Krzysztyniak – Janusz  założyła Szkolne Koło  „Pomocna Dłoń” i od 9 lat inicjuje akcje wolontarystyczne,  podejmowane w naszej szkole. Działalność koła skupia się na czynnej współpracy z ośrodkami stalowowolskimi: Domem Pomocy Społecznej, Dziennym Domem Pobytu MOPS oraz Domem Dziecka.  W ramach tej współpracy, wolontariuszki szkolnego koła, koordynowane przez Panią Wiolettę Krzysztyniak – Janusz świadczą usługi fryzjerskie i kosmetyczne.

          Dzięki osobistemu zaangażowaniu Pani Wioletty Krzysztyniak Janusz nasza placówka współpracuje z różnymi instytucjami w zakresie przeciwdziałania bezrobociu.  Pani Wiola angażuje również członków koła wolontariatu do udziału w różnych lokalnych imprezach okolicznościowych na rzecz dzieci i osób potrzebujących: piknikach rodzinnych, piknikach z okazji Dnia Dziecka, zabawach karnawałowych w Domu Dziecka. Do naszych wolontariuszek ustawiają się zawsze długie kolejki. Pani Wiola wówczas nie tylko koordynuje prace ale również z wielką radością tworzy fantazyjne fryzurki.

          Te i wiele innych inicjatyw doceniła komisja konkursowa konkursu, która 5 grudnia 2018 roku  przyznała naszej Pani Wioli ten zaszczytny tytuł.

          Gratulacje! szczere gratulacje pani Wiolu ! Od całej społeczności CKUiODiDZ w Stalowej Woli  i od wszystkich, którzy doświadczyli Pani dobroci serca!Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00813
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl