Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Targi kosmetyczne w Warszawie

Data dodania: 2018-12-12 20:37:00

      W dniu 2 grudnia słuchaczki pierwszej klasy szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych uczestniczyły w targach kosmetycznych w Warszawie, których dominujących aspektem był MAKE-UP.

      Oh!Beauty Warsaw- Make Up Show- to wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu słuchaczki mogły wziąć udział w profesjonalnych pokazach i warsztatach, zapoznać się z najnowszymi produktami i trendami makijażu.

      Największą niespodzianką były pokazy przeprowadzone przez najsłynniejsze makijażystki w Polsce, mianowicie: Patrycję Dobrzeniecką makeup artist oraz Doktor Make-up.

      Oprócz ciekawych warsztatów można było odwiedzić Strefę Zakupów, w której specjaliści z branży beauty doradzali w wyborze produktów do codziennej pielęgnacji oraz do makijażu.

      Słuchaczki wróciły pozytywnie zmęczone pełne makijażowych inspiracji. Targi kosmetyczne to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego, kto jest związany z kosmetyką czy wizażem. Dzięki nim można nawiązać kontakty z firmami, dystrybutorami, specjalistami z branży beauty, a przede wszystkim poszerzyć wiedzę i wymienić doświadczeniami.

 Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00564
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl