Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Przedświąteczne wizyty wolontariuszek w Dziennym Domu Pobytu

Data dodania: 2018-12-31 13:56:00

W dniu 12 grudnia  do podopiecznych  Dziennego  Domu Pobytu w Stalowej Woli z przedświąteczną wizytą zajrzały świeżo upieczone absolwentki  kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie fryzjer. W związku ze zbliżającymi się świętami chętnych do skorzystania z usług fryzjerskich było bardzo dużo, w tym zarówno Panie jak i Panowie. Wolontariuszki wykonywały z wielkim profesjonalizmem strzyżenia damskie i męskie oraz układanie włosów. W tym dniu z naszych usług skorzystało ponad 20 osób.  

Z kolei 13 grudnia słuchaczki szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych urządziły pensjonariuszkom studio urody. Panie mogły skorzystać z zabiegów manicure, henny i regulacji brwi. Nowością dla wielu pensjonariuszek była możliwość skorzystania z zabiegu parafinowego na dłonie. W tym dniu z usług kosmetycznych skorzystało 20 Pań. Jak widać, ilość korzystających seniorów z usług fryzjerskich   i kosmetycznych, potwierdza fakt, że podejmowane przez nas działania są bardzo potrzebne.

I tym razem adeptki sztuki fryzjerskiej i kosmetycznej  spotkały się  z wielką radością i wdzięcznością seniorów, a Kierownictwo placówki przekazało serdeczne podziękowania za pomoc w dbaniu o wygląd ich podopiecznych.  

Do tych podziękowań dołącza się także Dyrekcja CKU oraz opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

 Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00525
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl