Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć dalej

Data dodania: 2019-04-29 15:55:00

Uroczyste  zakończenie roku szkolnego 2018/2019 słuchaczy klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

                W piątek 26 kwietnia 2019 r. zakończyli swoją edukację słuchacze dwóch klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Pani dyrektor Maria Piekarz pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły i życzyła realizacji marzeń związanych z zakończeniem nauki w Naszej Szkole. W wystąpieniu podkreśliła, iż dla wielu słuchaczy to duży sukces, ponieważ naukę łączyli z obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za intensywną pracę, przekazaną wiedzę i motywowanie słuchaczy do osiągania coraz to lepszych wyników.  Następnie z rąk Pani Dyrektor i opiekunów klas absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję, a także upragnione świadectwa ukończenia szkoły.

                Był to dzień pełen wspomnień i wzruszeń. Przedstawiciele słuchaczy wyrazili swoją wdzięczność i podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za okazywaną sympatię, życzliwość, troskę, otrzymaną wiedzę  i życzyli wszystkim pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności.

                Drodzy Absolwenci! Mamy nadzieję, że zapamiętacie miłe chwile spędzone w szkole. Życzymy Wam realizacji stawianych sobie celów i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Za Tych, przed którymi egzamin maturalny, trzymamy kciuki i życzymy połamania piór.Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00832
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl