Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Warsztaty, Wizaż mój wizerunek.

Data dodania: 2019-05-10 18:35:00

W dniu 26 kwietnia 2019 rokuw CKUiODiDZ w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej 12 odbyły się warsztaty „Wizaż – mój wizerunek” dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy MOPS w Stalowej Woli oraz uczestników Klubu „Wesoła Gromadka”.
W zajęciach zorganizowanych w piątkowe popołudnie udział wzięli dorośli i dzieci.

MOPS od kilku lat współpracuje z naszą placówką, korzystając z pomocy i porad wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej i kształcących się w Centrum słuchaczy w zawodach: fryzjer i technik usług kosmetycznych.

W ramach warsztatów „Wizaż – mój wizerunek” zostały przeprowadzone metamorfozy. Uczestnicy, szczególnie Panie mogły skorzystać z fachowych porad
w zakresie ułożenia fryzury, strzyżenia, czynności pielęgnacyjnych włosów oraz porad w zakresie pielęgnacji twarzy, dłoni, makijażu, malowania i zdobienia paznokci. Wszyscy obecni, chętnie i aktywnie uczestniczyli w zmianie swojego wyglądu zewnętrznego korzystając z oferty przygotowanej przez kadrę nauczycielską i słuchaczy CKU.

W warsztatach bardzo aktywnie uczestniczyły dzieci naszych Klubowiczów, nie tylko korzystając z usług fryzjerskich i kosmetycznych, ale również same angażowały się w czynności pielęgnacyjne i pod nadzorem nauczyciela wykonywały proste zabiegi kosmetyczne.

W imieniu uczestników i kadry Klubu Integracji Społecznej przy MOPS w Stalowej Woli składamy serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor oraz Paniom Magdalenie Hanula, Katarzynie Jurek i Wioletcie Krzysztyniak - Janusz oraz słuchaczom Centrum za pomoc i zaangażowanie  w działania aktywizacyjne na rzecz osób pozostających bez pracy.Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.01139
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl