Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Beztroska zabawa na pikniku z okazji Dnia Dziecka w PSP nr 1 w Stalowej Woli

Data dodania: 2019-06-07 07:20:00

Wspaniała zabawa czekała na uczestników pikniku z okazji Dnia Dziecka pod hasłem Wylogowani, który odbył się 31 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli. Impreza została zorganizowana by z dala od komputerów, tabletów, telefonów i Internetu uczyć się poprzez zabawę, sport, gry i konkursy.

Święto Dziecka rozpoczęła radosna Zumba, a następnie na dzieci czekało morze atrakcji. Słuchaczki CKUiODiDZ szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych zapraszały najmłodszych do malowania twarzy, paznokci i ozdabiania ciała kolorowymi kamyczkami. Z kolei słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego oraz słuchaczki klas wielozawodowych w zawodzie fryzjer malowały dzieciom włosy kolorowymi sprayami, zaplatały warkoczyki, czesały wymarzone fryzury.

Uczestnicy pikniku świetnie się bawili i z pewnością długo będą miło wspominać tę udaną imprezę. Serdecznie dziękujemy słuchaczom, którzy zaangażowali się w uświetnienie pikniku, a wszystkim Dzieciom życzymy spełnienia marzeń.Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00557
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl