Dnia 27 kwietnia 2023r, słuchaczki pierwszego roku na kierunku technik usług kosmetycznych, pod opieką nauczyciela Joanny Sitarskiej, udały się z wizytą do Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa” w Stalowej Woli.

Podopieczni Stowarzyszenia przygotowywali się właśnie do wzięcia udziału w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych pt. „Świat nas woła”, który odbył się 28 kwietnia 2023r w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli. Celem wizyty Pań z CKZiU, było  przygotowanie  podopiecznych „Szansy” do tego ważnego dla nich wydarzenia. Każdy  z uczestników miał wykonany zabieg parafinowy na dłonie połączony z masażem. Panie z zadowoleniem przyjęły usługę  malowania paznokci wraz ze zdobieniem  lub manicure hybrydowy. Słuchaczki CKZiU  indywidualnie podeszły do każdej  z osób. Z zaangażowaniem i najwyższą starannością wykonywały zabiegi kosmetyczne  tworząc przy tym przyjazną atmosferę oraz dbając aby podopieczni czuli się zrelaksowani .

Spotkanie przyniosło obu stronom wiele zadowolenia a  czas przeznaczony na wizytę w Stowarzyszeniu „Szansa” został wykorzystany w 100%.