Egzamin maturalny
EGZAMIN MATURALNY – ROK 2024:
Szkolny harmonogram przeprowadzania części ustnej egzaminu maturalnego:
Lista zdających_ustny język polski_11.05.2024_i 20.05.2024
Lista zdających_ustny język angielski_.11 05.2024_i 13.05.2024
Informator o egzaminie maturalnym
Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2023/2024
Komunikat o dostosowaniach 2024
Komunikat o egzaminie z informatyki 2024
Deklaracja na egzamin maturalny 2024 (załącznik 1a)
Termin składania deklaracji wstępnej na maturę – do 2 października 2023
_______________________________________________________________________
Egzamin zawodowy
EGZAMIN ZAWODOWY 2024
Informacja o sposobie organizacji egzaminu zawodowego – formuła 2019
Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu zawodowego 2023_2024- formuła 2019
Komunikat o dostosowaniach 2023_2024_formuła 2019
Komunikat w sprawie zadań jawnych 2023_2024 – formuła 2019
______________________________________________________________________
sesja 1 – ZIMA 2024:
Wyniki egzaminów – 27 marca 2024r.
Wewnętrzny harmonogram egzaminów zawodowych – zima 2024
Data |
Godzina |
Rodzaj egzaminu |
Nr Sali/ Zdający: |
09.01.2024 (wtorek) |
09.00 (120 minut) Szkoła Policealna |
Praktyczny: BPO.01 (16 osób) FRK.04 (3 osoby) |
Sala nr 15: – kl. 2BHP |
13.01.2024 (sobota) |
08.00 Szkoła Policealna |
Pisemny: BPO.01 (16 osób) |
Pracownia komputerowa parter: – klasa 2BHP |
10.00 KKZ |
Pisemny: EKA.07 (14 osób) HGT.02 (2 osoby) |
Pracownia komputerowa parter: – kkz EKA.07 – cała grupa – kkz HGT.02 – 2 osoby (Al.Brod.; Ma.Siko.) |
|
12.00 KKZ |
Pisemny: HGT.02 (7 osób) FRK.01 (9 osób) |
Pracownia komputerowa parter: – kkz FRK.01 – cała grupa, – kkz HGT.02 – 7 osób (Sy.Dele., Li.Luka., Ni.Osta., Ga.Świe., Ma. Zięb., Iw.Żych., Ma.Zygm.) |
|
14.00 KKZ |
Pisemny: EKA.05 (15 osób) |
Pracownia komputerowa parter: – kkz EKA.05 – cała grupa |
|
14.01.2024 (niedziela) |
8.00 KKZ |
Praktyczny: EKA.07 (14 osób) |
Pracowania komputerowa parter: – kkz EKA.07 – cała grupa |
8.00 KKZ |
Praktyczny HGT.02 |
Pracownia gastronomiczna: – Li.Luka., Ma. Siko., Ma. Zięb. |
|
8.00 KKZ |
Praktyczny FRK.01 |
Pracownia fryzjerska: – To.Atam., Ka. Lena., Ag. Poto. |
|
12.00 KKZ |
Praktyczny HGT.02 |
Pracownia gastronomiczna: – Ga. Świe., Iw. Żych., Ma. Zygm. |
|
12.30 KKZ |
Praktyczny FRK.01 |
Pracownia fryzjerska: – Ma. Łuka., Kl. Pisk., Ye. Skli. |
|
16.00 KKZ |
Praktyczny HGT.02 |
Pracownia gastronomiczna: – Al. Brod., Sy. Dele., Ni. Osta. |
|
17.00 KKZ |
Praktyczny FRK.01 |
Pracownia fryzjerska: – Jo. Dzied., An.Mały., Ka. Rusa. |
|
19.01.2024 (piątek) |
17.00 KKZ |
Praktyczny: EKA.05 (15 osób) |
Pracownia komputerowa parter: – kkz EKA.05 – cała grupa |
________________________________________________________________________
sesja 2 – LATO 2024