Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych Szansa, 8 maja, we współpracy z organizacjami i placówkami powiatu stalowowolskiego i niżańskiego, po raz czwarty zorganizowało Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych.  Jego celem jest pokazanie społeczeństwu, że osoby niepełnosprawne są wśród nas. Uczestnicy, osoby niepełnosprawne, instytucje, organizacje i stowarzyszenia zajmujące się osobami niepełnosprawnymi przeszły w barwnym pochodzie z parkingu przy Bazylice Konkatedralnej do Parku 24, by tam świętować i prezentować program na plenerowej.

W imprezie aktywnie uczestniczyły słuchaczki naszej placówki. Przygotowaliśmy stanowiska, na których przyszłe fryzjerki zajęły się czesaniem fryzur, w ruch poszły również kolorowe lakiery do włosów. Panie tworzyły przepiękne, barwne fryzury, które cieszyły się ogromną popularnością. Z kolei słuchaczki szkoły policealnej w zawodzie Technik usług kosmetycznych, spełniały marzenia uczestników imprezy, tworząc na ich twarzach niepowtarzalne, barwne makijaże dziecięce.

Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszkom, które w tym szczególnym dniu dla osób niepełnosprawnych, wykazały się  wrażliwością, życzliwością i sercem.