W  niedzielę, 22 września, w ogrodzie Domu Dziecka odbył się II Pikniku “Pożegnanie lata”. Wychowankowie Domu Dziecka „Nasz Dom Dzieciątka Jezus” w Rudniku nad Sanem, mieli okazję integrować się z mieszkańcami Rudnika i jednocześnie twórczo spędzić czas na dmuchańcach, jedząc kiełbaski czy na zabawie przy muzyce. Piknik był  współfinansowany ze środków „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020″.

Nasza placówka została poproszona o udział w imprezie i jej uatrakcyjnienie. Słuchacze kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie fryzjer, pod opieką nauczyciela zawodu, aktywnie włączyli się w to przedsięwzięcie. Słuchacze wyczarowywali  fantazyjne i szalone fryzury, wśród, których, największym powodzeniem cieszyły się zaplatane kolorowe warkoczyki, i fryzury zdobione kolorowymi sprayami. 

Podziękowania ze strony uczestników i organizatorów imprezy, są najlepszym dowodem na to, że nie mogło nas tam zabraknąć.

Dyrekcja CKZiU oraz nauczyciele składają serdeczne podziękowania naszym słuchaczom za udział w tak szczytnej akcji na rzecz dzieci.