Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 słuchaczy klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

W piątek 26 kwietnia 2019 r. zakończyli swoją edukację słuchacze dwóch klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Pani dyrektor Maria Piekarz pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły i życzyła realizacji marzeń związanych z zakończeniem nauki w Naszej Szkole. W wystąpieniu podkreśliła, iż dla wielu słuchaczy to duży sukces, ponieważ naukę łączyli z obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za intensywną pracę, przekazaną wiedzę i motywowanie słuchaczy do osiągania coraz to lepszych wyników. Następnie z rąk Pani Dyrektor i opiekunów klas absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję, a także upragnione świadectwa ukończenia szkoły.

Był to dzień pełen wspomnień i wzruszeń. Przedstawiciele słuchaczy wyrazili swoją wdzięczność i podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za okazywaną sympatię, życzliwość, troskę, otrzymaną wiedzę i życzyli wszystkim pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności.

Drodzy Absolwenci! Mamy nadzieję, że zapamiętacie miłe chwile spędzone w szkole. Życzymy Wam realizacji stawianych sobie celów i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Za Tych, przed którymi egzamin maturalny, trzymamy kciuki i życzymy połamania piór.