W piątkowe popołudnie 21 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentek Szkoły Policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych oraz zakończenie mijającego roku szkolnego. Dyrektor szkoły Pani Maria Piekarz podziękowała absolwentom za bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywny udział w życiu szkoły. Gorące podziękowania skierowała do Słuchaczek, które niejednokrotnie włączały się w działania na rzecz szkoły i lokalnego środowiska. To bardzo ważne, aby w dzisiejszym świecie zauważyć innego człowieka
i zaangażować się w pracę na jego rzecz.

Nauczycielkom z kolei wyraziła wdzięczność za ich profesjonalizm i troskę o rozwój każdego słuchacza: „Wasza praca zaowocowała sukcesem, jakim jest ukończenie szkoły i zdobycie nowych kwalifikacji przez kolejne pokolenie Naszych Absolwentów”.

Następnie głos zabrały absolwentki – dwa lata nauki minęły im szybko. Jak same mówią: ”Odkryłyśmy w sobie wiele talentów. Dziękujemy całej kadrze pedagogicznej i administracyjnej szkoły za wsparcie podczas nauki w CKZiU.

Dziękujemy tegorocznym Absolwentom za wybór Szkoły Policealną Nr 3 w Stalowej Woli jako miejsce swojej edukacji. Zachęcamy Was do dalszego rozwoju osobistego, a mury Naszej Szkoły są dla Was zawsze otwarte. Dlatego zapraszamy do kontynuowania nauki w CKZiU.

Nie mówimy żegnajcie, mówimy – Do zobaczenia!