Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to jedno z najważniejszych spotkań dla profesjonalistów i entuzjastów branży beauty, dlatego nie mogło zabraknąć też tam słuchaczek CKZiU w Stalowej Woli. W dniu 18 listopada słuchaczki szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych uczestniczyły w 45 Targach i Kongresie Kosmetycznym LNE w Krakowie.

Praca w branży beauty wymaga nieustannego uczenia się, bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki i tym, jak praktycznie potrafią wykorzystać ją firmy z tego obszaru. To niezwykłe wydarzenie pozwoliło naszym słuchaczkom odkryć sekrety pielęgnacji skóry, hot marki kosmetyków i najnowsze innowacje kosmetyczne.  

Wyjazd na targi dał możliwość bezpośredniego spotkania się z wybitnymi ekspertami branży, którzy śledzą i kreują wiodące trendy w kosmetologii, mają ogromną fachową wiedzę, znają odpowiedzi na nurtujące pytania. Podczas wydarzenia odbyły się wykłady ekspertów i pokazy premierowe dla profesjonalistów.  Ponadto w  halach EXPO Kraków  swoją ofertę przedstawiało 120 firm i ponad 300 marek kosmetycznych, co skutkowało szaleństwem zakupów.