Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, we wtorek, 17 grudnia br. podopiecznych Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Stalowej Woli odwiedziły słuchaczki pierwszej i drugiej klasy szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych. Pod opieką nauczyciela praktycznej nauki zawodu, pani Magdaleny Hanuli, słuchaczki wykazały się zdobytymi umiejętnościami. Poprzez wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych: manicure z masażem dłoni, regulacji łuku brwiowego oraz henny brwi i rzęs, przyczyniły się do poprawy samopoczucia podopiecznych.

Pensjonariuszki poczuły się piękne, zadbane oraz zdobyły serca słuchaczek dzięki ciekawym rozmowom i optymizmowi. Natomiast słuchaczki czuły się szczęśliwe, że mogły ofiarować swój czas, zdolności, udzielić drobnych porad kosmetycznych i przynieść radość osobom starszym i schorowanym.

Wizyta spotkała się ze strony seniorek z ogromną życzliwością, wdzięcznością i uznaniem dla talentu przyszłych kosmetyczek. Był to miły i wzruszający, wspólnie spędzony czas, któremu również towarzyszyło składanie Świąteczno-Noworocznych życzeń. Wolontariuszki, otwarte na potrzeby innych, już zapewniają, że chętnie, ponownie odwiedzą seniorów DDPS w Stalowej Woli.