W niedzielę 21 lipca na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli odbyła się kolejna edycja Festiwalu Pierogów. Wydarzenie to zgromadziło w jednym miejscu wielu smakoszy  pierogów. Nasze Centrum przygotowało stoisko „Apetycznie i zielono” gdzie można było skosztować pierogów ruskich, z fasolą Piękny Jaś, krucho – drożdżowych  ze szpinakiem i fetą, drożdżowych nadziewanych owocami a także udekorować muffinki borówkami i czerwoną porzeczką. Atrakcją stoiska, oprócz degustacji „niebiańskich” pierogów była również możliwość wykonania pięknego, pełen kwiatów wianka na głowę. Stoisko cieszyło się dużą popularnością, a pierogi znikały w mgnieniu oka.

CKU wzięło również udział w konkursie „O Złotą Misę” w kategorii restauratorzy/podmiot gospodarczy, prezentując Pierogi „Piękny Jaś” w blasku cebulowej okrasy. Nasze pierogi nadziewane farszem z fasoli, podsmażoną cebulką i zrumienionym boczkiem okazały się bezkonkurencyjne !!! Nasz zespół kierowany przez Panią Klaudię Kochowską wygrał konkurs „O Złotą Misę”, w kategorii: Restauratorzy. Serdeczne gratulacje dla „Apetycznej i zielonej” ekipy.

Jeśli chcesz dołączyć do zwycięskiej ekipy, to nic trudnego – trwa właśnie rekrutacja do szkół i na  kwalifikacyjne kursy zawodowe w CKU na Hutniczej 12. Więcej na naszej stronie  lub pod numerem telefonu: 15 842 95 63. Zapraszamy.