Dzienny Dom Seniora+ zamienił się 25 kwietnia w profesjonalny salon piękności. Wszystko za sprawą słuchaczek szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych, pod opieka Pani Joanny Sitarskiej.

Wiosna skłania do zmian, napawa optymizmem i energią. Słuchaczki zaoferowały seniorom usługi kosmetyczne, które cieszyły się niebywałym zainteresowaniem. Chętnie korzystali regulacji i henny brwi, manicure i masażu dłoni. Zabiegom kosmetycznym poddały się nie tylko Seniorki, ale również Panowie skorzystali z peelingu i masażu dłoni.

Wiosenny spotkanie w DDP+ to także cenne doświadczenie dla słuchaczek. Dzięki takim wydarzeniom nasze słuchaczki mają bezpośredni kontakt z klientem, uczą się prowadzić rozmowę z nim i pracują na różnych kształtach twarzy i z różną cerą. Jest to dla nich najlepsza, możliwa droga do rozwoju zawodowego.

Kierownictwo placówki złożyło serdeczne podziękowania naszym wolontariuszkom za wspaniała niespodziankę dla uczestników DDP i zorganizowanie zajęć, które sprawiły tak wiele zachwytu i radości.